שיעור בזוגיות

יוסי חן 28/05/2019 00:00

בתקופה האחרונה יצא לי לפגוש בפעם הראשונה שחפיות גמדיות בחיזור, כמה טבע טהור וקסום, כמה השקעה וכמה הערכה לזכר הגמדי והחרוץ. שלוש שעות אני שוכב במסתור שלי וחושב מה אני מספר לאשתי כשאני חוזר הביתה:

- שהזכר הגמדי מגיע לשחפית כל כמה דקות עם דג כדי לזכות בקצת תשומת לב ממנה?

- שאם הוא מאחר, לדעתה, במשלוח הטק אווי היא פורשת כנפיים וצווחת בקולי קולות?

- שאם הוא רוצה לנוח לידה לרגע או ״חלילה״ להתקרב אליה וכך אולי לזכות לרגע קטן של חסד ממנה היא לא מתרצה עד שהיא לא תהיה שבעה?

- שאם הוא לא יעמוד בקצב המשלוחים שלה, זכר אחר יתפוס את מקומו?

 

 

הזכר (לקראת נחיתה) מגיש לנקבה מנחה - דג. ערבות לפרנסה וזוגיות טובה.

 

בסוף הבנתי שאין ברירה, צריך לספר את האמת, הרי תמונה שווה מאלף מילים. כל כך נגע לליבי הזכר הגמדי החרוץ וההתרגשות של אשתי מההתנהלות שלו, שהחלטתי שהיום אני עושה מעשה - גם גבר ישן ולא מחזר כמוני צריך קצת להשקיע בזוגיות. הערב אני אחראי לארוחת שישי.

התכנסתי בתוך עצמי, חשבתי מה לעשות שהיא אוהבת, הפשלתי שרוולים כמו גבר אמיתי והזמנתי מקום לזוג בג׳פניקה. (הגב השבור והעייפות מהבוקר הכריעו אותי) שמח בחלקי שאני לא שחפית גמדית ושהיא לא צווחת עליי גם כשאני מאחר, הלכתי לישון.

למחרת חזרתי מוקדם בבוקר לשחפיות שלי, הוא לא הפסיק לצלול ולעבוד קשה והיא לא הפסיקה לקבל ממנו משלוחים בדיוק בזמן, אבל עדיין לא מתרצה לחיזוריו. הפעם כשחזרתי הביתה עיגלתי כמה פינות וסיפרתי לה שהחיזור נמשך אצלם רק יום אחד והבוקר היא רק הייתה צריכה לנענע את הזנב והוא כבר הגיע אליה. יש גם גבול ל״חיזורים״ שלי!

אני עוד צריך לישון קצת לפני הכדורגל ורק מקווה שהשחפית שלי לא שכחה לכבס לי את החולצה האדומה של מנצ׳סטר smiley

 

שחפיות גמדיות בחיזור, צולם ממרחק אבל בהחלט חוויה, 5.2019

 

 
land marks